בניית אתר תדמית

מהו אתר תדמית? במה הוא שונה מאתרים אחרים וכיצד בונים אתר שכזה?

בדיוק כמו חלון הראווה של חנות, בו מוצגים מוצרים נבחרים של בית העסק, אתר תדמיתי הוא חלון לבית העסק והוא מתאר את הפעילות העסקית שלו עד לפרטים של תאריך הקמה, מספר עובדים, תחומי עיסוק, תחומי התמחות, ניסיון, אזור הפעילות ועוד. לאתרי תדמית ישנם גדלים שונים חלקם יכולים להסתכם בכמה דפים בודדים, לעומת אתרים מורכבים יותר, שיכולים לכלול עשרות ועד מאות עמודים. ואם אתם שואלים על פי מה נקבע גודלו של האתר? התשובה לכך בפרטים הבאים.

האם הגודל קובע?

גודלו של אתר תדמית נקבע על פי סך כל המידע אותו אנו מעוניינים לחלוק עם ציבור הגולשים מבלי להציף, להעמיס או לבלבל. אתר תדמית צריך להכיל מידע רלוונטי באופן מתומצת ולרוב, הוא יכיל תכנים שמספרים על פועלו של העסק כמו גם על בעלי החזון – האנשים שעומדים מאחורי האתר, שנות הניסיון שלהם, מידת מקצועיותם ועוד. גודלו של האתר נקבע על סמך גודלו של העסק, כאשר עסק קטן בעל תחומי התמחות מעטים אינו דורש עמודים רבים, לעומת עסקים גדולים, שכדי להציג אותם יש צורך בהקמת אתר עם עמודים רבים, כאשר בדרך כלל, אלו אתרים אפשר לבצע בהם גם פעולות שונות, מלבד קבלת מידע.

בניית אתר תדמית מקצועי

אחד הפרטים החשובים ביותר בעת בניית אתר תדמית הוא עיצוב האתר. בפועל, זה לא משנה מהו גודלו של האתר, אם האתר לא נראה מקצועי ולא ישרת את התדמית של העסק בצורה הנכונה. חשוב לקחת לתשומת הלב, שתקשורת דרך האינטרנט אינה כוללת רושם אישי כמו רושם שמתקבל לאחר מפגש פנים אל פנים. לכן, הרושם הראשוני ממכם ומהעסק שלכם, יתקבל קודם כל, דרך הצצה באתר. מיותר לציין שעד כמה מקצועי שהעסק יהיה ועד כמה שהשירות בו יהיה הטוב ביותר, כל עוד לא שיווקתם את התדמית שלכם בצורה הנכונה כבר בתהליך בניית אתר תדמית, הדעה שיגבשו עליכם הגולשים, והם הלקוחות הפוטנציאלים, תהיה קודם כל שלילית.

מהם הטיפים לבניית אתר תדמית מוצלח?

  • כדאי להשקיע בבניית אתר מקצועי ולהיעזר בחברה מומחית בבניית אתרי תדמית.בניית אתר אינטרנט
  • בניית אתר דינמי – בניגוד לאתר סטטי שאינו מושך ואינו מתעדכן, אתר דינמי מתחדש כל הזמן ומעניק לגולשים חווית גלישה איכותית.
  • אמינות – אם אתם רוצים שהלקוחות שלכם ירגישו בנוח לקנות אצלכם באתר חשוב שהם יאמינו לאסטרטגיה השיווקית ולכן עליכם לשדר, בראש ובראשונה אמינות.
  • התאמה למנועי החיפוש – המטרה של בניית אתר תדמית היא חשיפה כמה שיותר גדולה ולכן כדי שהעסק שלכם יזכה לחשיפה הזאת, אתם צריכים להקים אתר מותאם למנועי החיפוש – מה שאומר, שהאתר יופיע במקום הראשון של מנועי החיפוש.
  • אחסון בשרת מהיר ומאובטח בעל מוניטין.

 

המחירים של הקמת אתר

ישנו טווח רחב של מחירים לבניית אתרים והוא מתחיל בבנייה בחינם ויכול להגיע עד עשרות אלפי שקלים. לרוב, אתרים לבנייה חינם יציעו פלטפורמה מאוד פשוטה ובסיסית שעלולה לעלות ביוקר בהמשך, כשתגלו שישנן פונקציות נוספות שאתם פשוט חייבים. לעומת בנייה בחינם, ישנן חברות שמציעות בניית אתרים מקצועית והמחירים שלהם נעים בהתאם לשירות שהם נותנים.

צוות מקצועי לאתר מנצח

על מנת שהאתר שבניתם ייצג אתכם בצורה הטובה ביותר עליכם להקיף את עצמכם בצוות מקצועי לבנייה ועיצוב אתרים, באנשי תוכן איכותיים ובאנשי שיווק שמומחים בקידום אתרים. צוות מקצועי יוכל לקדם את האתר שלכם בצורה הנכונה ולהשיג לכם את החשיפה לה אתם מייחלים. קחו בחשבון, שעל ידי בניית אתר אינטרנט וקידומו בצורה הנכונה, אתם יכולים להשיג מידת חשיפה רבה ולכך עליכם להיות ערוכים.